F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch za darmo w Epic Games Store

Forged in Shadow Torch za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Death Stranding też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch za darmo.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Gra akcji w stylu metroidvanii, która łączy w sobie eksplorację świata, intensywne walki i stanowiące prawdziwe wyzwanie sekcje platformowe.

Sześć lat temu Machine Legion napadł na Torch City – miasto pierwotnie zamieszkane przez zwierzęta – które następnie skolonizował. Rayton, były żołnierz walczący podczas rebelii, żyje od tamtego czasu w odosobnieniu. Po tym jak przymusowo aresztowano jego przyjaciela, Rayton odzyskuje swoją mechaniczną pięść i wyrusza walczyć z wrogiem. Nie spodziewał się jednak, że wplątano go w pogmatwany układ pomiędzy mafią, rebeliantami i legionem.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 80% na OpenCritic.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch za darmo będzie można odebrać do 27 grudnia do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top