Fallout 76 bije rekord popularności na Steam!

Okładka gry Fallout 76 Americans Playground. Rycerze Bractwa stali znajduje się na czerwonym tle

Stało się, kolejny tytuł Bethesdy wrócił do łask graczy i osiągnął kolejne rekordy popularności na tej platformie! Fallout 76 radzi sobie nieźle, a teraz zyskał nowe życie (dzięki serialowi Amazonu), według informacji zawartych na Steam Charts w szczytowym momencie grało w ten tytuł 72930 osób.

Informacja ta uderza mocniej w momencie kiedy zauważymy, iż ostatni najlepszy wynik tej gry był w maju 2020 roku. Wtedy na Steam grało jednocześnie 32858 osób. Fallout 76 od premiery również mocno się zmienił. Mnóstwo aktualizacji przyciąga uwagę graczy, jednym z dobrych ruchów ze strony producenta było dodanie NPC. Bethesda oczywiście nie ustaje na udoskonalaniu swojego MMO i najprawdopodobniej już czerwcu otrzymamy dziewiętnaste rozszerzenie zatytułowane Skyline Valley. Dodatek ten jest częścią większego DLC o tytule Expedition: Atlantic City. Ma być to jak dotąd największy update dodany do tej produkcji.

Fallout 76 Skyline Valley. Kadr z wielkim tornado i wyładowaniami atmosferycznymi

Jak myślicie, czy kolejny sezon serialu Fallout utrzyma stale rosnącą falę popularności serii? Przypominam, że już 25 kwietnia otrzymamy Next Genową aktualizację do gry Fallout 4 gdzie otrzymamy 60 klatek na sekundę dla konsol PS5 i Xbox Series S/X oraz masę dodatkowej zawartości również dla wydań PC.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Marcin Ćwiek
Imperator krainy jeży, pasjonat ciężkiej muzyki, gracz i obieżyświat. Cześć! Mam na imię Marcin i uwielbiam grać oraz gotować, podróżować, aktywnie spędzać czas z moją kochaną rodzinką. Za dnia jestem ojcem oraz menadżerem hostelu w centrum Gdańska, w nocy zaś zakładam kocyk i ratuję wirtualne światy 😄 Gram na wszystkim i nie lubię wojen konsolowych!
Scroll to top