Ruszają zamknięte Beta Testy Broken Ranks

Broken Ranks Gameplay

Broken Ranks to nowa gra MMORPG, która zabierze Was do świata znanego z The Pride of Taern. Nowa produkcja wrocławskiego studia – Whitemoon Games, wyróżnia się od innych gier z tego gatunku nie tylko izometrycznym ukazaniem rozgrywki, ale też turowym systemem walki.

Czego możecie się spodziewać?

Gra czerpie garściami z pozycji, które na polskim rynku odbijają się echem do dziś jak np. Baldur’s Gate. Tym razem jednak obszerna przygoda fantasy oraz godziny niczym nieskrępowanej eksploracji zostaną przeniesione do sieci. Twórcy zapraszają fanów gier cRPG i MMORPG, którzy podzielą się wrażeniami po przetestowaniu obszernego fragmentu rozgrywki. Pozwoli to deweloperom udoskonalić rozgrywkę i poprawić błędy.

„Jesteśmy ciekawi odbioru naszego tytułu wśród graczy oraz fanów fantasy i MMORPG, którzy wcześniej nie mieli styczności z Taernem. Zakończyliśmy pierwszy etap testów, w którym pomagała nam społeczność, jednak chcielibyśmy wiedzieć, jak Broken Ranks wypada w oczach graczy z zewnątrz, niezwiązanych z naszym tytułem.” – mówi Krzysztof Danilewicz, założyciel studia Whitemoon Games.

Kiedy można się zapisać, aby zagrać w Broken Ranks?

Zamknięte testy Beta mają trwać od 14 maja 2021 do 30 maja 2021. Warto zaznaczyć, iż ilość miejsc jest ograniczona!

Formularz zapisów znajduje się na stronie https://www.brokenranks.com

W przyszłości twórcy przewidują Otwartą Betę. Jej data i okres trwania będzie zależny od feedbacku graczy, którym uda się dołączyć do zamkniętych testów.

Broken Ranks dostępny będzie na PC, a także telefonach z systemem Android i iOS.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top