Front mission 2 Remake zaraz w przedsprzedaży

Remake Front Mission 2 - grafika promocyjna z gry

Pamiętacie taką serię, Front Mission? Jakoś tak w zeszłym roku wyszedł remake pierwszej części na Switcha, potem na inne konsole, zapowiedziano także kolejne części… No i właśnie piszę w sprawie tej kolejnej części, Front Mission 2 Remake. Premiera na Switchu jest przewidziana na 5 października, ale to już wiedzieliśmy. Natomiast wydawca gry, Forever Entertainment, chciałoby poinformować, że 28 września rusza przedsprzedaż.

Front Mission 2 – przedsprzedaż już za chwilę

Gry wydawane przez Forever Entertainment mają jedną bardzo dużą zaletę. W okolicach premiery startują z promocją. Dlatego pomiędzy 28 września a 12 października każdy może kupić grę w obniżonej o 10% cenie. To jednak nie wszystko. Posiadacze jednej z następujących gier – The House of The Dead Remake, Panzer Dragoon: Remake, Cooking Simulator, Thief Simulator, Green Hell – mogą kupić grę w ramach Owner Discount, czyli o 15% taniej. To nadal nie wszystko! Posiadacze Front Mission 1st: Remake otrzymają na remake drugiej części 20% zniżki.

Wydawnictwo zastrzega, że promocje się nie łączą i naliczana jest automatycznie najwyższa, na którą się łapiemy. Co więcej, zniżka dla posiadaczy Front Mission działa w dwie strony. Jeśli kupicie Front Mission 2 Remake, otrzymacie 20% zniżki na pierwszą część.

Gra dostępna będzie także w fizycznym wydaniu, które globalnie wydane będzie przez Forever Limited, a w Japonii przez Rainy Frog. Więcej informacji o obu wydaniach ma pojawić się wkrótce.

W międzyczasie możecie zapoznać się z krótkim wprowadzeniem do historii Front Mission 2 Remake.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top