Gamin.gg – czy można zarabiać na graniu?

Gaming.gg

Czy chcieliście kiedyś wreszcie zarabiać na tym, że gracie? Ja nigdy nie miałem takich aspiracji, zbyt dobrze zdaję sobie sprawę z własnych umiejętności, a w zasadzie z ich braku. Jednak dla tych, którzy chcą spróbować, mamy dobre wieści. Nie trzeba już liczyć na łut szczęścia, dołączenie do jednej z kluczowych drużyn na świecie czy wygrania wielkiego turnieju. Pojawiła się alternatywa w postaci gamin.gg, która może akurat być dla Was wstępem do rywalizacyjnych rozgrywek z nagrodami.

Gamin.gg to platforma dla graczy Counter-Strike: Global Offensive i FIFA 23, a przynajmniej na tę chwilę dostępne są tu tylko te dwa tytuły. To tutaj możecie grać w gry, rywalizować z innymi, a jeżeli jesteście wystarczająco dobrzy, możecie wygrywać pieniądze. Platforma chwali się, że operuje na niej ponad 1800 zarejestrowanych użytkowników, przeprowadzono już 600 turniejów, a suma wszystkich nagród przekroczyła 2000 euro. Jak to działa? Pozwolę sobie zacytować tutaj twórców platformy:

Na Gamin.gg wpłacasz pieniądze i przeznaczasz je na wpisowe do turniejów, a wypłacasz pieniądze, które „zgarniasz” od innych użytkowników. Turnieje Instant są jak małe pudełka, do których mieści się odpowiednia liczba chętnych. Kiedy tylko zdecydujesz się na odpowiednią wysokość wpisowego, Magiczna Kula połączy Cię z innymi zdecydowanymi w ten sam tytuł. Kiedy tylko znajdzie się odpowiednia liczba losowych przeciwników, to turniej rozpoczyna się od razu. Wygrałeś? To już z górki: zlecasz wypłatę i masz pieniądze na koncie!

Twórcy podkreślają, że nie jest to hazard, gdyż ten opiera się na szczęściu. Tutaj wyniki są zależne od umiejętności graczy. Gwarantują jednocześnie bezpieczeństwo, weryfikując tożsamość użytkowników. Ich dane są bezpieczne dzięki współpracy z międzynarodowym partnerem z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Dodatkowo oszuści są skutecznie zwalczani i szybko wypadają z platformy.

Platforma gamin.gg nieustannie się rozwija, wprowadzane są nowe rozwiązania, a w przyszłości zapewne zostanie wzbogacona o kolejne tytuły. Według strony głównej w niedalekiej przyszłości ma dołączyć także i Rocket League. Brzmi to jak ciekawa opcja dla graczy żądnych rywalizacji, wielkich emocji i liczących na ewentualne nagrody. Osobiście zalecałbym odrobinę ostrożności. Choć może i formalnie nie jest to hazard, tak ryzyko utraty pieniędzy jest jak najbardziej realne. W końcu jeżeli są zwycięzcy, muszą także być i przegrani.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top