Games with Gold w lutym 2023 – znamy rozpiskę

Gold w lutym 2023

Kolejny miesiąc, kolejna dość uboga oferta Microsoftu dla abonentów Games with Gold. Fani dużych produkcji muszą zatem obejść się smakiem lub przerzucić się nareszcie na Game Passa. W efekcie Games with Gold w lutym 2023 ukierunkowano pod zdecydowanie mniej wybrednego odbiorcę. Do konta przypisać będzie można mianowicie:

For the King

For The King to strategia RPG, wzbogacona o elementy znane z planszówek i gier roguelike. Ta niebanalna przygoda zaprowadzi cię do fantastycznych krain. Wyrusz jako samotny gracz lub współpracuj z innymi w trybie kooperacji lokalnej lub sieciowej. Czy położysz kres rządom Chaosu?

For the King zadebiutowało w 2018 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 75% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 1 do 28 lutego.

Guts ‘N Goals

To nie standardowa gra piłkarska. To Guts ‘N’ Goals – gra, w której piłki mogą zamienić się z hokejowe krążki. Dodatkowo gole zdobywać będzie przy pomocy kija, a nie nóg.

Guts ‘N Goals zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się ze znikomym zainteresowaniem ze strony krytyków, osiągając jedną recenzję na poziomie 70% na Metacritic. Grę będzie można przypisać do konta od 16 lutego do 15 marca.

Nie podoba Ci się oferta Games with Gold w lutym 2023? Zatem koniecznie sprawdź, co w tym miesiącu do zaoferowania ma Xbox Game Passa!</a

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top