Urodziny Dying Light 2 i ważny kamień milowy

Dying Light 2 Xbox Series X

Techland od lat udowadnia, że w Polsce liczy się więcej, niż CDPR. Doskonałym dowodem na to jest seria Dying Light, która właśnie przekroczyła próg 30 milionów sprzedanych kopii! To fantastyczne wieści dla twórców i doskonała do świętowania. Ten kamień milowy akurat zbiegł się w czasie z jeszcze jednym ważnym dla Techlandu i graczy wydarzeniem. 4 lutego (w dzień moich urodzin) Dying Light 2 Stay Human będzie obchodziło swój roczek! Odwracając nieco tradycję, nikt od nas nie oczekuje, że zjawimy się w biurze firmy z tortem i prezentami, przeciwnie, to my, gracze, otrzymamy prezenty z tej okazji!

Nasz zespół będzie nadal tworzyć niezapomniane doświadczenia dla graczy na całym świecie. Nie spoczywamy na laurach i będziemy dalej wspierać grę, dodając nową zawartość przez nadchodzące lata.

– mówi Adrian Ciszewski, Chief Creative Officer Techlandu

Urodziny Dying Light 2 – co dla szykują dla graczy?

Pierwszym “prezentem” dla graczy jest 50% zniżki na Dying Light 2. Niezależnie, czy sprawdzicie wersję na PC, PlayStation czy Xboxa, obecnie grę możecie dostać za pół ceny.

Dodatkowo posiadacze którejkolwiek z gier z serii mogą skorzystać ze specjalnych upominków, o których więcej doczytacie tutaj. W trakcie tygodniowych obchodów gracze będą mogli otrzymać dodatkowe prezenty, jeżeli wezmą udział w wydarzeniach Bloody Anniversary oraz Dropkick Weekend. Dostępne one są odpowiednio od 31 stycznia do 9 lutego oraz od 9 do 13 lutego. Za ukończenie wyzwań otrzymają Rais Bundle i Bracken Bundle, warte 2,99 USD każde. Warto także oglądać stream rocznicowy lub transmisję partnerską do 7 lutego, bo może Wam coś skapnąć z Twitch Drops.

Urodziny Dying Light 2 lista bonusów z okazji Bloody Anniversary. Maczeta Wolfclaw, strój Raisa, maska Volatile, breloczek Bloody Anniversary i paralotnia Raisa,

Urodziny Dying Light 2 to nie koniec. Co z przyszłością?

Jeżeli Wasza pamięć działa poprawnie, a przywiązaliście uwagę do obietnic twórców, zapewne pamiętacie obietnicę o pięcioletnim wsparciu tytułu. Twórcy podtrzymują aktualność tej deklaracji. Dodatkowo, tutaj możecie znaleźć oficjalną roadmapę, która przedstawia plany na najbliższy rok. W międzyczasie na rocznicę gra otrzyma Community Update #2, która zawiera Cross-gen konsolowy i Poziomy Legend.

Urodziny Dying Light 2 Community Update #2. Nowe cechy, ogólnie poprawki, ulepszenia Quality of Life, bonusy do trybu kooperacji.

Zdałem sobie właśnie sprawę z tego, że pierwsza część serii spoczywa od dawna na dysku mojego laptopa i czeka, aż wreszcie ją dokończę. A przecież na Xboxie czeka na mnie jeszcze świeża i nie uruchamiana druga część… Trzeba będzie się mocno zabrać do roboty. A jak wyglądają Wasze plany związane z serią Dying Light?


Na łamach Pograne możecie znaleźć recenzję Dying Light 2 zarówno na PC, jak i na Xbox Series X.


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top