Ghostwire Tokyo na Xboxa razem z nową aktualizacją

GhostWire Tokyo recenzja

Ghostwire Tokyo (2022) wydana została przez Bethesdę w ramach rocznej wyłączności dla PlayStation 5 (oraz PC), która właśnie się kończy. Dlatego już niebawem, 12 kwietnia 2023 roku, gracze będą mogli pobrać Ghostwire Tokyo na Xboxa. Co więcej, gra będzie od tego samego dnia dostępna w ramach abonamentu Xbox Game Pass. To zdecydowanie jedna z najciekawszych premier zeszłego roku. Spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem zarówno przez graczy, jak i recenzentów, a Artur wydawał się być wręcz zachwycony tytułem, co łatwo wyczytać z jego recenzji. Także Bartłomiej wydawał się urzeczony architekturą tej gry.

Ghostwire Tokyo na Xboxa – ale to nie wszsytko

Tę datę powinni zapamiętać nie tylko właściciele Xboxów. 12 kwietnia gra otrzyma Spider’s Thread Update, w którym pojawią się nowe obszary, oferująca więcej głębi walka, a także dodatkowy, trudniejszy tryb gry. Nie martwcie się, aktualizacja będzie darmowa dla posiadających Ghostwire Tokyo zarówno na PS5 jak i na Steamie.

Pozostaje poczekać ten niecały miesiąc. Bardzo chętnie sam sprawdzę, czy i ja dam się porwać grze Tango Gameworks. W końcu ich Hi-Fi Rush (2023) bardzo mi się spodobało!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top