Gotham Knights z nowym materiałem. Gra wyjdzie na PC i obecną generację

Dziś pojawił się nowy materiał z gry Gotham Knights, który powinien spodobać się graczom. Tytuł wydaje się w dobrym stanie i opóźnienia nie wpłynęły na niego negatywnie, a wręcz przeciwnie. Produkcja robi wrażenie rozmachem, oprawa i system walki cieszą oko, a ponury klimat idealnie oddaje realia uniwersum z DC.

Gotham Knights tylko na obecne platformy

Część osób może być niezadowolona z decyzji dotyczącej porzucenia starych konsol. Tak, omawiana gry nie ukaże się na PS4 oraz Xbox One. Jak podaje serwis Windows Central Gaming, studio WB Montreal chce dostarczyć odbiorcom najlepszy możliwy produkt. Najwidoczniej różnice między generacjami były zbyt duże lub napotkano na rzeczy, które odbiłyby się negatywnie na całej produkcji. Warto wspomnieć, że inny tytuł z uniwersum DC, zaplanowany na 2023 również pojawi się tylko na obecne konsole i PC — Suicide Squad: Kill the Justice League.

Czego możemy się spodziewać?

Nasz kolega z zespoły ma dla Was kilka słów o Gotham Knights po obejrzeniu najnowszego materiału.

Do Gotham Knights byłem z początku bardzo sceptycznie nastawiony, ale po pokazie zaczynam powoli się do tego pomysłu przekonywać. Nie jest to kolejna odsłona serii Arkham i nigdy nie miała być. Dostaliśmy możliwość obejrzenia w akcji Nightwinga i Red Hooda. Ogromny plus, że każda z postaci ma swój sposób na przemieszczanie się po mieście, co prawda nie jestem do nich przekonany. Szczególnie że to “duchowe” skakanie Red Hooda trochę się kłóci z jego postacią. To walka, eksploracja, jak i fabuła wydają się dużo bardziej interesujące. Podoba mi się, jak pokazano różnice między tymi bohaterami i rozwój oparty o różne stroje. Każdy z bohaterów będzie miał inny styl walki oraz gadżety. Trybunał Sów daje ogromny potencjał do eksploracji wielu podziemi czy ukrytych zakamarków miasta Gotham. ~Jakub Mrozowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top