Gotham Knights przedstawia Robina

Gotham Knights logo

Warner Bros. Games oraz DC wydali dziś nowy zwiastun Gotham Knights. Ten skupia się na postaci pomocnika Batmana – Robina. Gra to RPG akcji z otwartym światem, opracowywanej przez Warner Bros. Games Montréal. Twórców Batman: Arkham Origins. Tim Drake to najmłodszy z czterech rycerzy i przy okazji trzecia postać która w komiksach nosiła pseudonim Robin. Na zwiastunie widzimy jak bohater wykorzystują składany kij do walki, oraz technologie teleportacji Ligi Sprawiedliwości.

Ciągle mam mieszane uczucia związane z tym tytułem, chociaż jestem pewny, że będę grał właśnie Robinem. Wszystko to ze względu na sympatię do postaci, a nie interesujący gameplay. Szkoda tylko, że nie dostaliśmy pełnoprawnej prezentacji postaci, a jedynie krótki trailer. Wiele osób zdaje się też być zaskoczonych, że wcielamy się w Tima, a nie jak przypuszczono Damiana Wayne’a. Mimo tak wielu niewiadomych, dalej czekam.

Światowa premiera Gotham Knights jest planowana na 25 października 2022 roku. Gra zostanie wydana na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top