Gungrave G.O.R.E z pokazem rozrywki na TGS 2021

Gungrave - Grave

Co jakiś czas jesteśmy świadkami powrotów zapomnianych marek. Jedną z nich jest Gungrave, produkcja zapoczątkowana w 2002 roku na Playstation 2. Dynamiczna i efektowna strzelanka z perspektywy trzeciej osoby. Wcielamy się w Grave’a, powstałego z grobu strzelca określanego przez twórców jako typowy twardziel.

Na trwających właśnie targach TGS 2021 ogłoszono, że przy najnowszej odsłonie pracuje prawdziwa legenda – Ikumi Nakamura. Znany z takich gier jak dwie części Evil Within czy jeszcze niewydane Ghostwire: Tokyo. Planowana data premiery to bliżej nieokreślony 2022 rok. Tytuł pojawi się na Playstation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top