Halloween w Fortnite – nowa aktualizacja i straszne zadania

Skórki Koszmarów Czar

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nim w większych grach usługach zaczęły pojawiać się specjalne wydarzenia związane ze świętem duchów. Oczywiście w Fortnite nie mogło zabraknąć nawiązań do tego pełnego strachów i słodyczy okresu.

Pogromcy Duchów w Fortnite

Słynni łowcy odwiedzili już wyspę kilka razy. Tym razem wracają z niespodzianką w postaci nowych kosmetycznych przedmiotów. Za wypełnienie wszystkich zadań Specjalisty od Łapania można zgarnąć plecak Żadnych Duchów, zainspirowany nadchodzącym filmem Pogromcy Duchów: Dziedzictwo, który ukaże się w polskich kinach 19 listopada.

Plecak Żadnych Duchów

Ariana Grande oficjalnym NPCem

Sławna piosenkarka, która niedawno dała wirtualny koncert w Fortnite, dołącza do grona bohaterów niezależnych. Jednak zamiast kariery scenicznej wybrała polowanie na potwory. Jako największa łowczyni w galaktyce wyśle nas na polowanie. Można ją spotkać na Wydmach Wierzących w okolicach pomostu.

Ariana Grande

Przebudzenie Królowej

Nowe zadania to nie wszystko, co Epic przygotował w tym tygodniu. W centralnym punkcie mapy, gdzie spotkały się wszystkie kostki, powstała nowa warownia. Nad nią, w specjalnej osłonie, unosi się królowa potworów Ubocza. Jakie ma plany? Tego nie wiadomo, ale na pewno nie skończy się to dla nas dobrze. Czy to ona jest ukrytą skórką obecnego sezonu? Dowiemy się niebawem.

Cytadela Sześcianu

Królowa Sześcianów sprowadziła na wyspę nie tylko nowy biom, ale również kilka nowych oraz dobrze znanych przedmiotów. Pokonaj swoich przeciwników za pomocą Kosy Ubocza albo wyrzutni dyń i wzbij się w przestworza, używając Miotły Czarownicy.

Nagrody Koszmarów Czar

Nadciąga Hordobicie

Do gry powrócił również tryb hordy. Potwory Ubocza cały czas próbują przenieść swój świat do naszego. Wraz z innymi graczami odeprzyj ich atak, zdobywając przy tym jak najwięcej punktów. Za wykonanie wszystkich zadań Hordobicia otrzymać można dodatkowe nagrody pod postacią plecaka, sztandaru oraz graffiti.

Nagrody Hordobicia

Fortnite: Koszmarów Czar

Karty Medali też otrzymały kilka zmian. Dostajemy więcej doświadczenia za wyzwania dzienne i tygodniowe. Zadania, które powtarzały się co 7 dni, czyli „Wydaj sztabki” i „Znajdź się w pierwszej 10 ze znajomymi” zostały zastąpione losowymi. Dziennych wyzwań mamy teraz pięć zamiast trzech.

Karty Medali

Podczas trwania wydarzenia odbędą się dwa weekendy z super awansowaniem. Pierwsze doładowanie naszych punktów doświadczenia zacznie się 23 października o godzinie 1:00 i potrwa do 25 października do godziny 13:00. Drugi weekend, w którym zdobędziemy więcej PDków, będzie trwał od 30 października do 1 listopada w tych samych godzinach.

Całe wydarzenie potrwa do 2 listopada do godziny 14:00. Czy Królowa Sześcianu zniknie wraz z końcem Halloween?

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top