Kraków centrum Polskich graczy Super Smash Bros!

Super Smash Bros Polska

Mimo iż oficjalnie wsparcie dla Super Smash Bros Ultimate ze strony Nintendo się zakończyło, fani nie zamierzają żegnać się z grą. W Polsce popularność tej serii nie jest tak duża, jak za granicą łatwo trafić na wiernych fanów. Część z nich kieruje się na fanpage Smash Bros Polska, gdzie wspólnie mogą śledzić e-sportowe wydarzenia i umawiać się na własne turnieje.

Właśnie to ostatnie skłania nas do wspomnienia o rodzimej społeczności gry. W sobotę 6 listopada o godzinie 11:30 w sklepie „Shop Gracz” rozpocznie się kolejny turniej. Organizatorzy zachęcają do zapisów online przez wzgląd na sytuację związaną z pandemią. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na facebookowym wydarzeniu „Szop Walcz!”, do którego z przyjemnością odsyłamy. Całe wydarzenie przybiera otoczkę przyjaznego sparingu w gronie zapaleńców, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby skrzyżować swoje pady w walce.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top