Humble Choice na czerwiec 2023 – znamy rozpiskę!

Humble Choice na marzec 2023. grafika główna

Humble Bundle ujawniło rozpiskę Humble Choice na czerwiec 2023. Znajdziecie w niej kilka naprawdę ciekawych pozycji, w tym przede wszystkim Ghostwire: Tokyo i kompletną edycję Remnant: From the Ashes. Poza tym, klasycznie, kilka smakowitych indyków.

W skrócie, abonenci Humble Choice w czerwcu otrzymają:

  • Ghostwire: Tokyo
  • Remnant: From the Ashes – Complete Edition
  • Curse of the Dead Gods
  • Honey, I Joined a Cult
  • Eternal Threads
  • Grime
  • Turbo Golf Racing
  • Meeple Station
  • Ghostwire: Tokyo

Nadprzyrodzone istoty opanowały Tokio po tym, jak niebezpieczny okultysta doprowadził do nagłego zniknięcia jego mieszkańców. Sprzymierz się z potężną widmową istotą szukającą zemsty i opanuj szereg niewiarygodnych zdolności, aby poznać tajemnicę zniknięcia tokijczyków. STAW CZOŁA NIEZNANEMU w grze Ghostwire: Tokyo.

Ghostwire: Tokyo – recenzja (PS5). Mroczna wizja świata pełna duchów

Remnant: From the Ashes – Complete Edition

Świat pogrążył się w chaosie przez starożytne zło z innego wymiaru. Jako jeden z ostatnich pozostałych przy życiu członków ludzkości musisz wyruszyć w podróż w pojedynkę lub u boku nawet dwóch innych ocalałych, aby stawić czoła hordom zabójczych przeciwników, założyć bazę, odbudować znany nam świat i odzyskać wszystko, co zostało utracone.

Remnant From the Ashes – recenzja (PS4). Półtora roku później

Curse of the Dead Gods

Jesteś poszukiwaczem niewypowiedzianych bogactw, wiecznego życia i boskich mocy. Twoje dążenia doprowadzą Cię do tej przeklętej świątyni — pozornie niekończącego się labiryntu pełnego bezdennych czeluści, śmiertelnych pułapek i potworów.

Honey, I Joined a Cult

Nadszedł czas, aby popracować nad realizacją celów, takich jak oświecenie, wiara i pieniądze… mnóstwo pieniędzy. W grze Honey, I Joined a Cult do Twoich zadań należy zbudowanie bazy i powiększanie jej, zarządzanie wyznawcami i zasobami oraz podnoszenie wskaźników wiary, funduszy i poparcia.

Recenzja w TrójKast #032 – Niewątpliwie wybitny

Eternal Threads

Eternal Threads to pełna zagadek gra fabularna dla jednego gracza ujmowana z perspektywy pierwszej osoby, w której manipulujesz czasem, podejmujesz decyzje i ponosisz ich konsekwencje.

Grime

https://youtu.be/D0u__DXn9iU

Niszcz… pochłaniaj… rozwijaj się… GRIME to dynamiczne przygodowe RPG akcji pozwalające miażdżyć wrogów żyjącą bronią, która zmienia swoją postać i funkcje, a następnie pożera swoje szczątki za pomocą czarnej dziury, by wzmocnić Cię do rozbijania świata pełnego grozy i intryg.

Turbo Golf Racing

Poznaj przyszłość sportów motorowych. Poczuj przypływ adrenaliny podczas rozgrywanych w zawrotnym tempie wyścigów arcade, usiłując pobić znajomych w zupełnie nowy, zapierający dech w piersiach sposób. Skacz, koziołkuj, wykonuj ślizgi i pędź turbodoładowanymi autami, jeśli chcesz umieścić piłkę w dołku przed innymi.

Meeple Station

Czy kiedykolwiek chciałeś zbudować swoją własną stację kosmiczną? Handlować i dbać o mieszkańców stacji? Odkryj dalekie galaktyki i bierz udział w misjach jednocześnie starając się utrzymać twoje meeple przy życiu! Meeple station jest otwartym symulatorem stacji kosmicznej w stylu Rimworld. Żyj niekończącą się przygodą, próbując wykorzystać w najlepszy sposób swoją stację.

Co warto wiedzieć o Humble Choice na czerwiec 2023?

Humble Choice to usługa abonamentowa, w której subskrybenci co miesiąc otrzymują paczkę gier na własność. Subskrypcja kosztuje 9.99EUR (~44zł), a obecna oferta dostępna będzie do 4 lipca. Poza powyższymi grami otrzymacie również dostęp do stałej kolekcji gier w postaci The Vault, a także szeregu rabatów w Humble Store.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top