Kapitalny wynik Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Recenzja 1

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 już za niedługo będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Twórcy postanowili wykorzystać ten moment, aby pochwalić się sukcesem swojego ostatniego dzieła. Najnowsza produkcja w tym tygodniu przekroczyła próg miliona sprzedanych kopii gry. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 oprócz tego trzyma twardo w garści tytuł najlepiej ocenianej gry serii. Dowodzi to nie tylko zadowolenia grupy krytyków, ale i samych konsumentów.

“Osiągnęliśmy istotny kamień milowy w mniej niż rok od premiery i jednocześnie szybciej od poprzedniczki. Jest to najlepszym dowodem ciężkiej pracy i zaangażowania ekipy z Underdog Studios. Dziękujemy naszym wiernym fanom, którzy od ponad dekady są z nami oraz witamy wszystkich nowych graczy, którzy pomogli nam odnieść ten sukces” – powiedział Marek Tymiński, prezes CI Games.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Recenzja 6

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 – Recenzja

W sumie wszystkie gry serii rozeszły się w liczbie ponad 13 milionów egzemplarzy. Co ważniejsze bez spadków jakości. Każda kolejna produkcja studia CI Games skupiająca się na snajperskich zmaganiach, tylko przebijała wyniki poprzedniczek. Dodatkowo wewnętrzne studio — Underdog Studio, które odpowiada za grę, stawia sobie za cel ciągły rozwój i ulepszanie mechanik tak lubianych przez graczy.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top