Kerbal Space Program i Shadow Tactics – Aiko’s Choice za darmo w Epic Games Store

Kerbal Space Program i Shadow Tactics - Aiko's Choice. Kosmici po lewwej stronie, samurajka po prawej.

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Kerbal Space Program i Shadow Tactics – Aiko’s Choice za darmo w Epic Games Store. Choć są to dwie zupełnie różne gry,  z pewnością warto w nie zagrać.

Kerbal Space Program

W Kerbal Space Program przejmij kierownictwo nad programem kosmicznym dla obcej rasy znanej jako Kerbale. Masz dostęp do całego asortymentu części, z których zbudujesz w pełni funkcjonalny statek kosmiczny, który lata (lub nie) w oparciu o realistyczną aerodynamikę i fizykę orbitalną.

Kerbal Space Program zadebiutowało w 2015 roku i spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 80% na OpenCritic.

Shadow Tactics – Aiko’s Choice

Aiko’s Choice to nowy, samodzielny dodatek do popularnej gry taktycznej z elementami skradania Shadow Tactics, której fabuła osadzona jest w Japonii okresu Edo. Wcielasz się w rolę młodej kunoichi Aiko oraz jej śmiertelnie groźnych towarzyszy, próbując stawić czoła przeszłości.

Shadow Tactics – Aiko’s Choice zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 84% na OpenCritic.

Kerbal Space Program i Shadow Tactics – Aiko’s Choice za darmo będzie można odebrać do 12 stycznia do 17:00. Uddostępnione zostaną wówczas kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top