Klasyk z 2000 roku dostępny na Steam za darmo

Aliens versus Predator - classic 2000. Na obrazku przedstawione są wymienione wcześniej 2 postacie.

Aliens versus Predator – mówi to coś Państwu?

Bez zbędnego przeciągania, jeśli nie boicie zagrywać się w starsze tytuły, to mamy dla Was idealnego kandydata. Ekipa studia Rebellion świętuje swoje trzydzieste urodziny i z tej okazji rozdaje za darmo jeden ze swoich hitów.

Mowa tutaj o Aliens versus Predator Classic 2000, które jest dostępne na Steam. Jeśli chcecie dodać grę do swojej biblioteki, to wystarczy wejść na stronę, zapisać się do newslettera i gotowe. Warto się pośpieszyć, gdyż ilość dostępnych kopii jest ograniczona.

„Trzy najpotężniejsze gatunki we Wszechświecie walczą między sobą, mając przed sobą tylko jeden cel: przeżyć. Wybieraj: bądź Kolonialnym Marine, Predatorem lub Obcym. Wywalcz sobie drogę przez wypełnione strachem miejsca: od statków kosmicznych przez stacje kosmiczne do kolonialnych baz i niesamowitych krajobrazów. Wystarczy jeden zły ruch, by z łowcy stać się ofiarą” – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec warto dodać, że Aliens versus Predator Classic 2000 została odpowiednio zaktualizowane, tak by działało na nowszych sprzętach. Miejmy więc nadzieję, że nie będziecie mieć większych problemów z jej uruchomieniem, co często zdarza się, kiedy sięgamy po leciwe już produkcje.

Avatar photo
Gram więcej niż przewidują normy, konwencje i granice dobrego smaku. Chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami, czemu daję upust w recenzjach. Gotów do zmierzenia się z każdym tytułem, niezależnie od gatunku, wieku czy klasy. Najbliżej giereczkowego serca trzymam jednak gry niezależne, spośród których staram się wyławiać ukryte perełki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top