Wyciekła oferta Prime Gaming dostępna w sierpniu 2022

Oferta Prime Gaming co miesiąc budzi ekscytację. Tym razem spekulacje zostały ograniczone. Wszystko przez prawdopodobny wyciek listy tytułów, które wpaść mają do abonentów. Choć brakuje jeszcze oficjalnego potwierdzenia, wiele osób patrzy na wyszczególnione gry z dużą dozą pewności. Warto mieć jednak na uwadze, że nie jest to na ten moment nic ostatecznego. Nic nie wyklucza przetasowań w liście lub dodatkowej niespodzianki.

Sierpień z Prime Gaming

Prime Gaming Styczeń 2022

• StarCraft: Remastered
• ScourgeBringer Zak McKracken and the Alien Mindbenders
• Beasts of Maravilla Island
• Recompile

Jeśli lista okaże się prawdziwa, wiele osób będzie miało okazję poznać roguelite ScourgeBringer, który cieszy się na Steam bardzo pozytywnymi ocenami. W Beasts of Maravilla Island pozwoli stanąć za obiektywem aparatu w celu fotografowania nieznanej fauny. Za to w Recompile wcielimy się w program komputerowy przemierzający cyfrowy świat zbudowany wokół założeń znanych z metroidvanii. Nad tym wszystkim wybija się oczywiście produkt Blizzarda. Odświeżony StarCraft jest idealną okazją do powrotu lub poznania się z RTSami.

Oferta Prime Gaming dostępna związana jest z usługą Amazon Prime. W jej ramach oprócz streamingu filmów i seriali abonenci mają możliwość odebrania co miesiąc darmowych gier.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top