Marzec 2022 w PlayStation Plus – poznaliśmy rozpiskę

PlayStation Plus logo

Sony po kilku mocnych miesiącach PlayStation Plus postanawia nie zwalniać tempa i po raz kolejny rozpieścić abonentów usługi paroma kapitalnymi grami. Z rozpiski ucieszą się przede wszystkim fani siekania przeciwników mieczem, ale i domorośli survivaliści oraz kierowcy wyścigowi znajdą na niej coś dla siebie. Wszystkie gry przypisać do konta można będzie już od 1 marca.

Ghostrunner (PS5)

Ghostrunner to niezwykle dynamiczny i niewybaczający błędów pierwszoosobowy slasher w cyberpunkowym sosie. Zginąć tu nad wyraz łatwo, ale tytułowy bohater swoje liche zdrowie nadrabia nadludzką mobilnością oraz zdolnościami specjalnymi, które czynią z niego prawdziwego cybernetycznego ninję. Ghostrunner spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony krytyków, osiągając średnią 81% w serwisie OpenCritic.

Ghost of Tsushima: Legends (PS5/PS4)

Oferowane w ramach abonamentu PlayStation Plus Ghost of Tsushima: Legends to samodzielna wersja kooperacyjnego rozszerzenia do uznanego Ghost of Tsushima. Na graczy czekają przeznaczone dla dwóch samurajów misje fabularne oraz tryb przetrwania, w którym o swoje życie zawalczy aż czwórka wojowników. Ghost of Tsushima: Legends spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony krytyków, osiągając średnią 85% w serwisie OpenCritic.

Ark: Survival Evolved (PS4)

Ark: Survival Evoled wyróżnia się z tłumu podobnych gier survivalowych przede wszystkim wybraną tematyką. Klimaty sci-fi połączone ze szwendającymi się po mapie krwiożerczymi dinozaurami zdecydowanie przykuwają uwagę. Co więcej, najbardziej doświadczeni z łowców będą w stanie owe bestie nie tylko zabić, ale również oswoić. Ark: Survival Evolved spotkało się z dość mieszanymi recenzjami, osiągając średnią 61% w serwisie OpenCritic.

Team Sonic Racing (PS4)

Gry z niebieskim jeżem w roli głównej od paru ładnych lat nie mają zbyt dobrej passy. Na szczęście tego samego nie można powiedzieć o ich wyścigowych spin-offach, co po raz kolejny udowodniło Team Sonic Racing. Choć daleko mu do poziomu Mario Kart 8 Deluxe lub Crash Team Racing: Nitro-Fueled, wciąż pozostaje jedną z ciekawszych gier kartingowych, dostępnych na rynku. Team Sonic Racing spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 74% w serwisie OpenCritic.

Zapowiedź marcowego PlayStation Plus

Gdzie kupić PlayStation Plus?


Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top