Midnight Ghost Hunt za darmo w Epic Games Store

Midnight Ghost Hunt za darmo - grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Fallout: New Vegas też już odebrane? To świetnie się składa. Przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Midnight Ghost Hunt za darmo w Epic Games Store.

Midnight Ghost Hunt

Wśród szeregu przeklętych lokalizacji czyhają nieustępliwe duchy. Do ich eliminacji przydzielono łowców duchów uzbrojonych po zęby w technologię, która pozwoli wygonić upiory do innego świata! Wciel się w ducha (Ghost) lub łowcę (Hunter) w chaotycznej rozgrywce 4 na 4 pomiędzy żywymi i umarłymi.

Jako duch możesz ukrywać się w pozornie niegroźnych meblach, aby unikać polujących na Ciebie łowców… a potem, gdy łowcy odwrócą się plecami, wykorzystać otoczenie przeciwko nim za pomocą telekinetycznego bombardowania. W tym pełnym humoru szaleństwie nie można zlekceważyć żadnego krzesła, lampy czy starego zegara.

Współpracuj i komunikuj się ze swoją drużyną, aby zapewnić sobie zwycięstwo – możecie na przykład rozmawiać o prawdopodobnych trasach wrogów. Twórz synergie z umiejętnościami współtowarzyszy w celu przechytrzenia przeciwników.

To jednak nie wszystko – podczas wczesnego dostępu w grze pojawi się jeszcze więcej niespodzianek…

Midnight Ghost Hunt zadebiutowało w 2022 roku i spotkało się ze średnim odbiorem ze strony krytyków.

Do kiedy można odebrać Midnight Ghost Hunt za darmo?

Midnight Ghost Hunt będzie można odebrać do 8 czerwca do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top