Monster Hunter Rise pojawi się w Game Passie?

monster hunter rise logo

Monster Hunter Rise (2021) to najnowsza odsłona legendarnej już serii. Wyszła ona najpierw na Nintendo Switch, oraz trochę później na PC. W tym roku doczekała się także dodatku Sunbreak. Od samego początku otrzymywała wysokie oceny, a także była nominowana w zeszłym roku podczas The Game Awards w kategorii Best RPG oraz Best Multiplayer Game.

No, to skoro już wiecie, że to tytuł na pewno warty Waszej uwagi, czas na esencję tego newsa. Monster Hunter Rise w 2023 trafi na konsole PlayStation 4 i 5, a także Xbox One i Xbox Series X|S! Ale czekajcie, bo jest jeszcze lepsza informacja! Docierają do nas plotki, że gra ma ukazać się w dniu premiery w usłudze Xbox Game Pass!

Monster Hunter Rise – port na wypasie

Niestety jest jeszcze zbyt wcześnie, a informacje są zbyt niepotwierdzone, byśmy mogli z całą pewnością stwierdzić, czy w Game Passie pojawi się tylko wersja konsolowa, czy także na PC. Wiemy natomiast, że port gry ma być wysokiej jakości i będzie oferował rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę. Dodatkowo od razu gra dostępna będzie z dodatkiem Sunbreak!

Nie ma co, Capcom będzie musiał sprostać wielu oczekiwaniom. Sam nie mogę się doczekać tego portu. Po kulawej przygodzie z Monster Hunter World myślałem o daniu serii kolejnej szansy. Jakby nie było, obecność gry w Game Passie to doskonała okazja ku temu! I może uda mi się namówić żonę do wspólnej przygody…

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top