PlayStation Plus Essential w grudniu 2022 – poznaliśmy rozpiskę

PlayStation Plus Essential w grudniu

Abonament PlayStation Plus Essential w grudniu pokaże swoim subskrybentom, czym jest tolerancja. Pozwoli im bowiem nie tylko na szaleństwa z bogami wszelakiej maści i wcielenie się urocze zwierzątko futerkowe, ale także poobcować nieco z przedstawicielami różnych kosmicznych gatunków. Wszystkie gry będzie można przypisać do konta już 6 grudnia.

Divine Knockout: Founder’s Edition (PS4/PS5)

Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby osadzić akcję Super Smash Bros. w trójwymiarowym środowisku? No to gitara, bo już nie musicie. Divine Knockout to bowiem dokładnie ten sam koncept, co w kultowej bijatyce Nintendo, ale z dodatkowym wymiarem dla zachowania świeżości. Cel jest prosty: obić przeciwnika na tyle mocno, by wyleciał z areny, wykorzystując przy tym szereg różnorodnych ataków. Zestaw Founder’s Edition zawiera dodatkowe przedmioty do wykorzystania w grze, a także – co ciekawe – inspirowaną Divine Knockout skórkę do Smite’a.

Divine Knockout zadebiutuje wraz z grudniowym PlayStation Plus Essential i nie posiada na ten moment żadnych ocen.

Mass Effect: Legendary Edition

Aj, przepraszam, właśnie dokonywałem pewnych kalibracji. Na szczęście serii Mass Effect przedstawiać nikomu raczej nie trzeba i to nawet pomimo tego, że w ostatnich latach nie przędzie zbyt dobrze. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie wiecie o czym mowa, to oto macie perfekcyjną szansę by nadrobić zaległości. Mass Effect: Legendary Edition zawiera bowiem całą oryginalną trylogię (z pominięciem jednego DLC) w odświeżonej wersji.

Mass Effect: Legendary Edition (PS4) zadebiutowało w 20210 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 87% na OpenCritic.

Biomutant (PS4/PS5)

Miało być arcycudownie, a wyszło jak zawsze… Biomutant wprawdzie nie spełnił oczekiwań graczy, narzekających na powtarzalną rozgrywkę i średnio udaną narrację, ale wcale nie oznacza to, że nie warto go sprawdzić. Tytuł ten zdecydowanie kusi swoim specyficznym światem, w którym humanoidalne zwierzęta stworzyły własne społeczeństwo na ruinach ludzkiej cywilizacji. Złośliwcy powiedzieliby, że to taka Zelda dla ubogich.

Biomutant zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 67% na OpenCritic.

Biomutant – recenzja. Postapokalipsa w innym wydaniu

Pamiętajcie, że wciąż możecie przypisać do konta gry z listopadowej oferty PlayStation Plus!

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top