Monster Trucks w Hot Wheels Unleashed!

Hot Wheels Monster Trucks Expansion

Hot Wheels Unleashed nie zwalnia. Ogłoszono właśnie datę premiery nowej zawartości. Rozszerzenie nosi nazwę Monster Trucks Expansion i jak łatwo się domyślić, skupi się na pojazdach z wielkimi kołami. Nie znaczy to, że jest to jedyny powód, dla którego warto po nie sięgnąć.

Hot Wheels Unleashed Recenzja

Rozszerzenie Monster Trucks pozwoli pokierować pięcioma nowymi resorakami. Ma to być oczywiście główna atrakcja. Zwolennicy budowania własnych torów, również dostaną nowe zabawki. Dodatek uzupełni ten tryb o nowy tematyczny moduł wraz z niepowtarzalnym środowiskiem. Będzie nim Stop Motion Studio, czyli studio animacji poklatkowej. Na jego terenie zabawę urozmaicą cztery piękne dioramy stawiające wyzwania umiejętnościom graczy. Dżungla, Kamieniołom, Pustynia i Lodowiec, będą opierać się sile naszych pojazdów, dając niepowtarzalne wrażenia w Hot Wheels Unleashed. Same profile graczy również zostaną wzbogacone o nowe emblematy.

Monster Trucks Expansion można kupić osobno od 21 kwietnia 2022 roku lub otrzymać w ramach przepustki sezonowej Hot Wheels Pass Vol. 2. To poza Monster Trucks Expansion, również daje dostęp do 9 pojazdów, 3 tematycznych pakietów dostosowywania i 3 modułów do budowy torów. Pass Vol. 2 będzie dostępny w sprzedaży już 17 lutego 2022 roku. Jeśli kupiliście grę w wersji Ultimate Stunt Edition, wspomniane wyżej dodatki automatycznie odblokują się, gdy tylko nastąpi moment ich premiery.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top