Morderstwo w twierdzy Nathria – nadciąga rozszerzenie do karcianki Blizzarda

Murder at Castle Nathria Banner

Ostatnio powróciłem do Hearthstone. Zmotywował mnie do tego kroku Amazon Prime, w którego pakiecie zawarty jest Prime Gaming. Nie dość, że abonament kosztował mnie niecałe 50 złotych na rok, to jeszcze co miesiąc dostaję całkiem pokaźny zestaw gier. Nie wiedziałem natomiast, że w ramach usługi często trafiają się całkiem niezłe dodatki cyfrowe. Skórki do Brawlhalli, zestawy ekwipumku do Assassin’s Creed: Valhalla, czy niedawno dodane zestawy do karcianej gry Blizzarda.

Szkoda było, żeby takie dobra się zmarnowały, więc zalogowałem się ponownie i zacząłem nieść zamęt i zniszczenie swoim ukochanym Warlockiem. Bardzo spodobał mi się również tryb Najemnicy. W związku z tym wszystkim bardzo ucieszyłem się, że już niedługo Hearthstone otrzyma kolejny dodatek pod tytułem Morderstwo w twierdzy Nathria.

Jakie nowości czekają nas w twierdzy?

Podczas wystawnego obiadu zorganizowanego w twierdzy Nathria, został zamordowany Praojciec Denatrius, gospodarz imprezy.. To właśnie na nasze barki spadnie rozwikłanie zagadki morderstwa. Podczas naszego zadania odkryjemy wiele tajemnic i poznamy ułamek 135 kart, które pojawią się wraz z premierą rozszerzenia. Wśród nich zobaczymy:

  • nowy rodzaj karty, czyli Lokacja. Zagrywane tak samo, jak stronnicy. Wzmacniają one naszą część stołu, ale trzeba pamiętać o zwracaniu uwagi na ich trwający jedną turę czas odnowienia i zmniejszającą się wytrzymałość.
  • karty ze słowem kluczowym Nasycanie: Żywią się animą uciekającą z naszych pokonanych stronników. Po wchłonięciu odpowiedniej ilości mrocznego zasobu zmieniają swój wygląd i są gotowe do ataku.
  • Legendarni podejrzani, po jednym dla każdej klasy.

Oprócz tego po zalogowaniu otrzymamy Księcia Renatala, legendarnego, neutralnego stronnika, który zapewni Twojemu bohaterowi 10 punktów zdrowia więcej, a do talii dołoży 10 kart.

Morderstwo w twierdzy Nathria już w sierpniu

W detektywów rozwiązujących zagadkę wcielimy się już niedługo. Morderstwo w twierdzy Nathria zagości na naszych komputerach i urządzeniach mobilnych już 2 sierpnia. Chętnych na poznanie kilku dodatkowych szczegółów przed premiera dodatku, Blizzard zaprasza na specjalny stream 1 lipca o 20:00 czasu polskiego. Brian Kibler i projektanta gry Leo Robles Gonzales zaprezentują w akcji kilka nowych kart Lokacji. Wydarzenie można będzie śledzić na oficjalnych kontach YouTube oraz Twitch.

Murder at Castle Nathria Banner Logo

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top