Overloop – zagadki, skakanie i klony

Overloop

Wydawca gier indie, Digerati (odpowiedzialny m.in. za dystrybucję niedawno recenzowanego u nas Severed Steel) ogłosił współpracę z Charge Games. Owocem tego mariażu ma być wydanie Overloop na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. To platformówka skupiająca się na rozwiązywaniu zagadek poprzez… poświęcanie swoich klonów. W pierwszej kolejności Overloop pojawi się na PC już 26 sierpnia na platformach Steam, Epic, GOG, a także Humble. Wersje konsolowe mają pojawić się w czwartym kwartale tego roku.

Gra jest lekką przygodą, której akcja dzieje się w mrocznej przyszłości. Naukowcy wynaleźli broń klonujacą – Urządzenie Replikacyjne Materii Kwantowej (Quantum Matter Replication Device). Ich żądni zysków pracodawcy sprzedali ją masom, co wywołało katastrofę. Teraz los świata, a przede wszystkim obalenie wielkiej, złej korporacji, leżą w twoich rękach!

Dla ciekawych udostępniono także ścieżkę dźwiękową gry. Po spędzeniu z nią blisko godziny jestem mile zaskoczony jej jakością. To bardzo miły gest od twórców!

Wygląda na to, że czeka nas ciekawa produkcja. Zagadki mogą być kreatywne, a całość zdaje się mieć nieco wypaczone i mroczne poczucie humoru. Z ciekawością będę czekał na ten tytuł i kto wie, możliwe, że sam spróbuję swoich sił w obalaniu kolejnych megakorporacji!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top