Noworoczna Wyprzedaż w GOG-u. Twój portfel to polubi

Noworoczna Wyprzedaż W GOG-u

Gdy już zaczynałem się zastanawiać, czy nie zbliża się jakaś wyprzedaż na GOG-u, bo dawno niczego nie było, wpadła notka od Naczelnego. Oto nadeszła, wypełniona okazjami, Noworoczna Promocja! Ta oferuje kilka tysięcy produktów ze zniżkami sięgającymi nawet 90%. Gdyby tylko wszyscy chcieli w takie niskie ceny… Musicie mi wybaczyć, że tak późno dowiadujecie się o tej wyprzedaży, bo zaczęła się ona już 20 stycznia, a potrwa do trzydziestego włącznie!

Noworoczna Wyprzedaż w GOG-u – co nowego?

To już chyba jakaś nieoficjalna tradycja, że wyprzedaże otwierane są przez “rozdawajki”. Nie inaczej jest tym razem – jeżeli się pospieszycie, możecie jeszcze zgarnąć Haven Park, grę, w której dbacie o park swojej babci!

Kojarzycie może ENDLESS Space, klasyczną grę SEGI? Więc na pewno ucieszycie się, że cała seria niebawem trafi na GOG-a, oczywiście, bez żadnych udziwnień w postaci DRM-ów.

Fani The Elder Scrolls również mają powody do radości, gdyż niebawem do dystrybucji trafią dwa bardzo ciekawe tytuły. Pierwszym z nich jest Endreal: Forgotten Stories, który jest potężną modyfikacją Skyrima, a drugim Nehrim: At Fate’s Edge, który bazowany jest na Oblivionie. Na pewno warto będzie bliżej zainteresować się tematem.

Polecane tytuły w niskich cenach

Zdając sobie sprawę z przytłaczającej natury ponad 3000 tytułów, ekipa GOG przygotowała krótszą listę polecajek, na które warto spojrzeć.

W dodatku oferują też kilka list tytułów, aby łatwiej było uzupełnić swoją kolekcję:

W przypadku tego ostatniego zasada zniżek wygląda następująco: jeżeli posiadacie / kupicie 10 tytułów, zniżka wynosi 4%. Powyżej 15 zniżka wzrasta do 8%.

No, to by było na tyle. I jak, już wiecie, co kupicie tym razem? U mnie wybór nie jest prosty, bo jakieś 80% mojej życzlisty zostało przecenione… Ale chyba skuszę się wreszcie na Horizon Zero Dawn, którego nie zdążyłem ukończyć na PS4. Na szczęście Chaosbane już nabyłem poprzednim razem. No i tyle osób już polecało mi Hollow Knighta, że może wypadałoby wreszcie dać mu szansę?

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top