Nowy brutalny zwiastun Tails of Iron

Tails of Iron

Tails of Iron było już wspominane na łamach Pograne. Najnowszy zwiastun stanowi idealną okazję, aby przypomnieć naszym czytelnikom o tej wyjątkowej grze. Produkcja jest niezależnym dwuwymiarowym RPG’em z temperamentem rodem z soulslie’ków. Do tego jej premiera już za rogiem!

Gra przedstawia świat pochłonięty przez wojnę. Gracz wciela się w Redgi’ego, spadkobiercę tronu, któremu odebrano prawa do korony. W świecie rozdartym przez wojnę problemem będzie nie tylko wróg, ale i zjednoczenie pod sobą wojska. Cała opowieść jest utrzymana w ręcznie rysowanym ilustracyjnym stylu. Dodatkowego klimatu nadaje sam Doug Cockle jako lektor, który znany jest z anglojęzycznej roli Geralta.

Nowy zwiastun już czeka!

Twórcy szczycą się brutalną i wymagającą walką zainspirowaną grami soulslike. W trakcie starć nie będzie liczyć się sam szturm na przeciwnika, ale też wykorzystanie całego wachlarza ruchów. W grze zwiedzimy nie tylko spalone wojną ziemie. Królestwo składa się z sześciu różnych biomów pełnych sekretów oraz niezbędnych skrótów.

Fizyczne wydanie gry dostępne będzie w przedsprzedaży w wybranych sklepach. Zawierać one będą dodatek Crimson Knight uzupełniający elementy kosmetyczne do ekwipunku. W Tails of Iron zagrać będzie można na PS4, PS5. Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch oraz PC. Premiera produkcji odbędzie się na wszystkich platformach jednocześnie 17 września 2021 roku. Grę można dodać do wishlisty lub złożyć zamówienie przedsprzedażowe w tym linku: https://www.unitedlabelgames.com/tails-of-iron/

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top