Podsumowanie Pokemon Presents

Pokemon Presents

Pokemon Presents to prezentacja skupiona na produkcjach związanych z tą marką. Dla fanów kieszonkowych potworów jest to pół godziny informacji o zbliżających się nowościach. Po pół roku przełamano w końcu milczenie o zapowiedzianych niedawno produkcjach. Nie brakuje też nowych informacji o grach, w które możemy już grać.

Pokemon Unite

Podano w końcu dokładną informację premiery Pokemon Unite na platformach komórkowych. Wszyscy zainteresowani gracze mobilni z systemami iOS oraz Android będą mogli dołączyć zabawy 22 września 2021 roku. Niecierpliwi mogą rejestrować się od dzisiaj. Dla tych przewidziane są nagrody. Po przekroczeniu odpowiednich progów ilości zainteresowanych wszyscy, którzy zdecydowali się na to przed premierą, otrzymają postać Pikachu wraz ze specjalną skórką. Warto, wspomnieć, że gracze komórkowi oraz konsolowi będą bawili się wspólnie.

Wraz z tym zapowiedziano dwie nowe postaci. Mamoswine i Sylveon dołącza niedługo do gry. Niestety nie zaprezentowano ataków ani znaczenia tych pokemonów dla zespołu. Nie podano też dokładnej daty publikacji tych postaci. Pierwsze wrażenia zabawy na konsoli Nintendo Switch dostępnie już na stronie.

Pokemon Cafe Remix

Druga rocznica Pokemon Masters EX

Gracze Pokemon Masters EX mają powód do świętowania. Ta komórkowa gra obchodzi swoje drugie urodziny i z tej okazji twórcy mają masę niespodzianek!

Piąta rocznica Pokemon Go!

Właśnie tak to już pięć lat! Tym razem do gry trafiają pierwsze pokemony z regionu Galer, czyli z ostatniej generacji. Będzie to tylko przedsmak, bo Wooloo, Skwovet i Falinks będą pojawiać się tylko miedzy 20 a 31 sierpnia. Twórcy przygotowali też coś dla fanów raddów. Na takich eventach oznaczonych pięcioma gwiazdkami będzie można zmierzyć się z legendami Zacian’em i Zamazentą.

Pokémon Brilliant Diamond/Shining Pearl

Pokemon Presents nie mogła się odbyć bez wspomnienia o remaku czwartej generacji. W najnowszym materiale twórcy prezentują jak stare mechaniki wyglądają w odświeżonej wersji. Mowa tu o przebraniach, tajemniczych tunelach i konkursach piękności. Obie wersje gry dostępne w sprzedaży 19 listopada 2021.

Pokémon Legends: Arceus

Na sam koniec zostawiono Pokémon Legends. Jest to najnowszy projekt związany z marką. Spinoff ten próbuje odświeżyć pomysły oryginału i wprowadzić rozgrywkę na nowy szczebel. W materiale prezentowany jest nie tylko świat, ale i budzące wyobraźnię mechaniki. Premiera tej gry zapanowania jest na 28 stycznia 2022

Czekacie na którąś z zaprezentowanych nowości? Jeśli tak czekamy na wspólną ekscytację w komentarzach!

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top