PlayStation Store — wielka wyprzedaż. Ciekawe gry do 50zł!

PlayStation Store - Wielka Wyprzedaż

PlayStation zaskoczyło wszystkich i rozpoczęło naprawdę wielką wyprzedaż gier w PlayStation Store. Zarówno posiadacze PS4, jak i PS5 mają w czym wybierać. Cała akcja obejmuje ponad 1000 pozycji! Ciężko jednak przebrnąć przez to wszystko, aby znaleźć coś dla siebie. Dlatego postanowiłem przygotować dla Was propozycje w danych przedziałach cenowych. Nie będą to wszystkie tytuły, a jedynie te, na które według mnie warto zwrócić uwagę i nie są zbyt drogie. Bez zbędnego przedłużania, zapraszam do listy promocji!

Gry w PlayStation Store na każdą kieszeń

PlayStation Store - Gry do 10 zł

Gry do 10zł

Gry do 20 zł

Gry do 20zł

PlayStation Store - Gry do 30 zł

Gry do 30zł

PlayStation Store - Gry do 40 zł

Gry do 40zł

Gry do 50 zł

Gry do 50zł

To nie wszystkie tytuły w PlayStation Store

Jak wspomniałem we wstępie, promocja obejmuje ponad 1000 pozycji. Starałem się jednak skupić na tych, które powinny przypaść Wam do gustu, a jednocześnie nie wyczyszczą portfela. Mam nadzieję, że takie listy okażą się pomocne i w przyszłości warto będzie wracać do takiej formuły. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy znaleźliście coś dla siebie.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top