Premiera Marvel Snap – karciane multiwersum już (prawie) dostępne

Premiera Marvel Snap Screen Banner

O nowej karciance stworzonej przez twórców Hearthstone wspominałem na łamach naszego serwisu już kilka razy. Udało mi się nawet spędzić z nią trochę czasu. Sama rozgrywka jest naprawdę szybka i przyjemna, ale grindowanie kolejnych poziomów przepustki skutecznie pokonało mój entuzjazm. Poza tym grałem na emulatorze Androida więc i aplikacji nie byłem w stanie za bardzo łatać. Po sezonie Atlantis Beach Club, który skończył się na początku lipca, postanowiłem darować sobie dalsze perypetie z tą produkcją. Stwierdziłem, że wrócę do niej, gdy zostanie oficjalnie wypuszczona w naszym kraju. Trochę to trwało, ale premiera Marvel Snap w końcu nadeszła.

Premiera Marvel Snap

Artykuł zacząłem pisać szesnastego, ale z kilku względów trochę się to przedłużyło, dlatego skończyłem go dwa dni później. W związku z tym, że nie byłem pewny, kiedy tekst poleci do publikacji, starałem się w miarę sensownie o tym napisać. Stąd też to “prawie” w tytule. Nie zmienia to jednak faktu, że data ukazania się Marvel Snap na świecie to 18 października. Co ciekawe karcianka wyjdzie jednocześnie na urządzeniach mobilnych oraz w wersji “Early Access” na platformie Steam. Ze swojej strony zachęcam do wypróbowania swoich sił w pojedynkach, bo naprawdę warto. Być może podpasuje Wam taki błyskawiczny system starć.

Premiera Marvel Snap Screen 01

Symbiot nadchodzi

Wraz z globalnym startem gracze dostaną również kolejny sezon Marvel Snap – Inwazja Symbiotów. Jak można wywnioskować, nową kartą będzie… Miles Morales. Wygląda na to, że nie było to jednak takie oczywiste. Obok czarnoskórego bohatera pojawią się nowe lokacje oraz niedostępne wcześniej wersje kosmetyczne znanych już wcześniej kart. Myślę, że Miles to nie jedyna nowa postać, która dołączy do wachlarza herosów i złoczyńców.

Premiera Marvel Snap Screen 02

Zawartość bety i przyszłość Marvel Snap

Jeżeli zagracie kilka rund i karcianka od studia Second Dinner przypadnie Wam do gustu to mam jeszcze kilka ciekawych wiadomości. Najważniejsza jest według mnie obietnica dewelopera mówiąca o powrocie wszystkich zawartości z bety. Biorąc pod uwagę, że sezonów było już kilka, na pewno znajdzie się sporo ludzi mających chęć uzupełnić kolekcję o brakujące karty. Bardzo podoba mi się podejście zespołu odpowiedzialnego za Marvel Snap, jeżeli chodzi o przyszłość IP. W kilkuminutowym filmie poświęconym nowemu sezonowi oraz przyszłości projektu możemy poznać plany na nadchodzące tygodnie, miesiące i lata. Jest to niecodzienne podejście, które może zaowocować rosnącą rzeszą fanów. Wiem, że dla niektórych jest to wykorzystywanie graczy jako testerów, ale z drugiej strony to właśnie dla nich jest ten produkt. Uważam, że więcej studiów powinno się odważyć na taki krok.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top