QUIZ: Czy poznajesz te potwory z uniwersum Godzilli?

Logo dla QUIZ: Czy poznajesz te potwory z uniwersum Godzilli?

Siemaneczko! Dzisiaj mamy środę, a więc mały weekend. Celebrując ten dzień, nie zapomnijcie, aby nie tylko trenować wasze palce na klawiaturze, ale także dajcie trochę pokarmu dla umysłu. Dzisiaj sprawdzimy, jak dobrze znasz gry, monstra występujące w filmach z Godzillą. Także 3…2…1…QUIZ: Czy poznajesz te potwory z uniwersum Godzilli? Zaczynamy!

QUIZ: Czy poznajesz te potwory z uniwersum Godzilli?

Zasady są proste. Otrzymacie dziesięć pytań, a do każdych przygotowane są cztery odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź będzie poprawna! Musicie więc znaleźć tę poprawną, zaznaczyć i dopiero potem przejść do kolejnego pytania. Jasne? Jasne. Życzę więc powodzenia i trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki! A następnie nie zapomnijcie wpaść i pochwalić się swoimi wynikami. I nie martwcie się, w tym tygodniu trafił się naprawdę trudny quiz!

 

Słyszysz to? Trzęsie się ziemia, czyżby to był czas...PATRZ TO GODZILAAAAA!!!!

 

Sprawdź nasze poprzednie quizy:

Nadal Wam mało? Może przegapiliście jakiś poprzedni quiz?


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Marcin Ćwiek
Imperator krainy jeży, pasjonat ciężkiej muzyki, gracz i obieżyświat. Cześć! Mam na imię Marcin i uwielbiam grać oraz gotować, podróżować, aktywnie spędzać czas z moją kochaną rodzinką. Za dnia jestem ojcem oraz menadżerem hostelu w centrum Gdańska, w nocy zaś zakładam kocyk i ratuję wirtualne światy 😄 Gram na wszystkim i nie lubię wojen konsolowych!
Scroll to top