Ruszają zapisy na CS:GO Masters od Samsung Odyssey

CS:GO Masters by Samsung Odyssey

Za kilka dni rusza turniej CS:GO Masters by Samsung. Już 17. października ruszyły zapisy, gdzie śmiałkowie mogą zgłaszać swoje pięcioosobowe zespoły za pomocą formularza na TEJ stronie. Zainteresowani turniejem Counter-Strike: Global Offensive Masters mają czas do 23.10.2022 r.

Rozgrywki odbędą się w kilku etapach i zaczynają się 24.10, a potrwają do 6.11. Kwalifikacje wyłonią szesnaście najlepszych zespołów, które przejdą do głównej fazy turnieju, a następnie dwa najlepsze awansują do ostatniej rundy. Zwycięzcy CS:GO Masters zdobędą nagrodę w wysokości 1000 euro.

CS:GO Masters – atrakcje dla widzów

Ambasadorami turnieju są popularni polscy streamerzy CS:GO – PAGO i Testree.

Gracze będą komunikować się za pomocą oficjalnego kanału na Discordzie, a ich zmagania będzie można śledzić na dedykowanej stronie. Finał będziemy mogli oglądać na żywo na kanale Twitch streamera PAGO.

Dla widzów również przewidziano konkurs z nagrodami. W trakcie trwania turnieju będzie można kupić produkty Samsung Odyssey w wyjątkowych promocjach w sklepie Samsung oraz u partnerów.

Więcej informacji na temat turnieju znajdziecie na stronie turnieju.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top