Stray w wydaniu pudełkowym

Stray

W Stray od BlueTwelve Studio wcielamy się w sympatycznego rudego kota, który będzie miał za zadanie uciec z cybermiasta oraz– według zapowiedzi, rozwiązać starożytną zagadkę. W naszej przygodzie pomoże nam dron o nazwie B-12. Na specjalnym zwiastunie przybliżono zawartość fizycznego wydania.

Wydawca gry ogłosił, że pudełkowa edycja gry trafi do sklepów już 20 września 2022 roku. Niestety, tylko w wersji na Playstation 5. Trzeba przyznać, że prezentuje się ono bardzo okazale i na pewno zainteresuje wielbicieli pudełek. Warto dodać, że tytuł pojawi się z polską lokalizacją w formie napisów. Cena to 179,99 PLN. Poza płytą z grą zawierać będzie ono także sześć kolorowych kart.

Przypominamy, że tytuł w wydaniu cyfrowym pojawi się 19 lipca 2022 roku na Playstation 4, Playstation 5 oraz PC.

PS. Pojawił się preorder gry Stray w sklepie Ultima i został wyceniony na 159,90 PLN.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top