Prime Gaming – ponad 30 gier w abonamencie Amazona

Jakiś czas temu udało mi się nabyć subskrypcję Amazon Prime w naprawdę dobrej cenie. Za cały rok zapłaciłem niecałe 50 złotych. W pakiecie dostałem, darmowe/mniejsze koszty wysyłki ze sklepu Amazona, usługę streamująca filmy i seriale Prime Video oraz dostęp do Prime Gaming. Do tego ostatniego nie zaliczają się tylko gry, ale również elementy kosmetyczne i pakiety dodatków do wielu tytułów typu live service. Wiadomo, jak to z takimi abonamentami bywa. Człowiek kupuje, a potem o nich zapomina. Jeżeli chodzi o mnie, to tym razem jest inaczej. Miesiąc w miesiąc korzystam z dobrodziejstw Amazona. Tutaj wpada pakiet kart do Hearthstone, a tam skórka do Robloxa, którą mogę dać w prezencie młodszemu synkowi.

Kosmetyka to nie wszystko

Oczywiście nie każdy lubi kosmetyczne cyfrowe dobra. Zamiast tego woli pograć w porządny tytuł AAA lub przyjemnego indyka. Myślę, że to właśnie do tych odbiorców skierowany jest najnowszy zestaw dostępny w Prime Gaming. W związku z odbywającym się właśnie Dniem Prime mamy możliwość uzyskania ponad 30 tytułów, wśród których znajduje się choćby Mass Effect: Legendary Edition. Chętni muszą się jednak spieszyć, ponieważ część z nich zniknie z promocji już wkrótce.

Tytuły dostępne pomiędzy 12 i 13 lipca:

GRID Legends
– Mass Effect: Legendary Edition
– Need for Speed Heat
– Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
– Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast
– Star Wars: Republic Commando

Tytuły dostępne od 21 czerwca do 13 lipca:

– 10 Second Ninja X
– 8Doors: Arum’s Afterlife Adventure
– Addling Adventures
– Bang Bang Racing
– Clouds & Sheep 2
– Death Squared
– Fatal Fury Special
– Giana Sisters: Twisted Dreams
– Gone Viral
– HUE
– Manual Samuel
– Metal Slug 2
– Metal Unit
– Pumped BMX Pro
– Puzzle of the Year
– Rain World
– Road Trip
– Samurai Shodown II
Serial Cleaner
– The Crow’s Eye
– The Darkside Detective
– The Darkside Detective: A Fumble in the Dark
– The King of Fighters 2000
– The King of Fighters 2002
– The Metronomicon: Slay the Dance Floor

Tytuły dostępne do 1 sierpnia:

– Maniac Mansion
– Suzerain
– Fishing: North Atlantic
– Fell Seal: Arbiter’s Mark

Prime Gaming – darmowy miesiąc

Jeżeli nie mieliście tyle szczęścia co ja i przegapiliście promocje na roczny abonament, nie martwcie się. Nadal możecie założyć sobie darmowe 30-dniowe konto próbne Amazon Prime i cieszyć się całkiem niezłą kolekcją gier. Na koniec polecam wypróbować kilka mniej znanych tytułów znajdujących się na powyższej liście. Sam grałem jakiś czas temu w Serial Cleaner oraz HUE – oba gorąco polecam. Mój starszy syn jest natomiast ogromnym fanem Rain World. Uważam, że każdy w tej ofercie znajdzie coś dla siebie i jest ona warta wykupienia abonamentu nawet na jeden miesiąc.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top