Supraland za darmo w Epic Games Store

Supraland za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Supraland za darmo w Epic Games Store. Niech pozory Was nie zmylą, pod tą słodziaszną otoczką kryje się naprawdę solidny tytuł.

Supraland


Naprawdę dawno już nie miałem tak olbrzymiego kłopotu z opisaniem rozdawanej przez Epic produkcji. Już sami twórcy na stronie sklepu odwołują się do takich branżowych tuzów jak Portal, Metroid i The Legend of Zelda, a oglądając zwiastun, trudno jest nie pomyśleć również o Skyrimie i It Takes Two. Supraland stanowi bowiem gar pełen bigosu – do środka wrzucono wszystko, co tylko twórcy mieli pod ręką, dzięki czemu całość jest równie różnorodna, co smakowita. Trzon gry stanowi tu eksploracja i zagadki środowiskowe, ale miejcie się na baczności, bo na podróżnych czyhają również rozmaite maszkary.

Supraland zadebiutował w 2019 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 77% na OpenCritic.

Supraland za darmo odebrać można będzie do 23 czerwca do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje – A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition i Car Mechanic Simulator 2018.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top