Targi E3 powrócą w 2023

E3 zostało odwołane

Po trzyletniej przerwie wywołanej pandermią COVID-19 znane i lubiane targi E3 powracają! Zaplanowano je na drugi tydzień czerwca 2023, a odbędą się w Los Angeles Convention Center.

Przy okazji informacji The Entertainment Software Association, grupa odpowiedzialna za konwent, ogłosiła dodatkowo współpracę z ReedPop, firmą odpowiedzialną za produkcję PAX, New York Comic Con, Star Wars Celebration i innych. To doskonałe wieści, które powinny nieco uspokoić zmartwionych fanów. Organizacja każdej z tych imprez stoi zawsze na wysokim poziomie, a same niezmiennie przyciągają tłumy!

Niekończące się problemy z E3

Agencja ESA zapowiedziała przyszłoroczne wydarzenie jako miejsce, w którym będą ogłaszane niesamowite tytuły AAA, wstrząsające światem premiery i wyjątkowy dostęp do przyszłości gier wideo. W przeszłości to właśnie E3 wyznaczały standardy, na których wzorowały się wszystkie inne wydarzenia branżowe. Miejmy nadzieję, że po tak długiej przerwie targi zaskoczą nas tylko i wyłącznie w pozytywny sposób. Osobiście nie mogę się doczekać i liczę na to, że organizatorzy przygotują coś, co wynagrodzi nam wszystkim długi okres oczekiwania.

Konwent E3 z 2020 został anulowany ze względu na pandemię koronawirusa. W 2021 roku zorganizowano całkowicie wirtualną edycję targów, w obecnym roku wydarzenie ponownie się nie odbyło. Targi zaplanowane na 2023 mają połączyć zarówno klasyczną formę z tłumami fanów jak i zeszłoroczną wirtualną wersję. Trzymam kciuki za same sukcesy!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top