The Lords of The Fallen. Prezes CI Games: Liczymy na wysoką sprzedaż

Logo gry The Lords of The Fallen

The Lords of The Fallen ma być jednym z najbardziej ambitnych projektów dewelopera CI Games. Prezes firmy, Marek Tymiński, w wywiadzie dla PAP przyznaje, że liczy na wysoką sprzedaż tytułu i wyniesienie CI Games na wyższy poziom wyceny rynkowej spółki.

The Lords of The Fallen – liczby i kampania

Marek Tymiński przypomniał, że poprzednia odsłona gry w rok po premierze sprzedała się w ilości około miliona sztuk. Teraz deweloperzy postawili poprzeczkę wyżej i celują w kilkukrotnie większą sprzedaż. W związku z tym, kampania marketingowa zapowiada się na naprawdę duże wydarzenie. Tymiński zaznacza:

Nowy Lords of the Fallen będzie miał również kampanię marketingową godną skalą i budżetem segmentu AAA. To bardzo ważne w dotarciu do szerokiego grona odbiorców szczególnie w USA i Europie Zachodniej.

Grafika przedstawiająca przeciwnika w grze The Lords of The Fallen.

Dodatkowo, prezes CI Games podkreśla, że przy relatywnie niskich kosztach produkcji, gra ma mieć cenę właściwą dla tytułów AAA.

Budżet gry może być uważany za relatywnie niewysoki jak na gry z segmentu AAA, zaoferujemy graczom wysokojakościowy produkt. Cena Lords od The Fallen będzie adekwatna do bogatej zawartości i będzie wynosić tyle, ile ceny detaliczne innych, nowych gier z segmentu AAA.

Podczas targów Game Developers Conference zaprezentowano również trailer The Lords of The Fallen na silniku Unreal Engine 5. Trzeba przyznać, że produkcja zapowiada się obiecująco, a sam materiał wygląda naprawdę świetnie. O pracy nad grą Tymiński mówi:

Tworzenie gier na Unreal Engine 5 jest efektywne, ale – z naszej perspektywy – wcale nie jest tańsze. Dla nas najważniejsze jest to, że silnik ten daje możliwość osiągnięcia takiej jakości gry, która wcześniej po prostu nie była możliwa.

Premiera w drugim półroczu 2023

Prezes CI Games wyraża nadzieję, że ten rok będzie zdecydowanie lepszy dla branży gier. Liczy również na to, że premiera ich produkcji będzie miała pozytywny wpływ na sektor gier w Polsce. Nie znamy jeszcze dokładnej daty, jednak można spodziewać się jej w drugim półroczu 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Produkcję możemy już dodać do listy życzeń na platformie Steam.

Patalke
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top