TrójKast #027 – Żłów ft. Szymon “Yohokaru” Baliński

TrójKast #027

Cztery złówie ninja z kanałów = czterech podcasterów z piwnicy. Różnica jest taka, że ekipa TrójKastu ma fioletowe opaski na oczach i cóż… trochę gorsze imiona. Wspólnym mianownikiem jest za to miłość do pizzy i popkultury, dzięki czemu Kacper, Konrad i Kuba zebrali się w towarzystwie Szymona “Yohokaru” Balińskiego, by porozmawiać o ostatnich wydarzeniach w branżuni, omawiając konferencje PlayStation i Xboksa, proponując kilka interesujących indyków oraz recenzując Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Card Shark, Baldo i wiele innych, w tym wyczekiwane My Little Pony: Przygoda w Zatoce Grzyw!

Okładkę do odcinka TrójKast #027 – Żłów wykonał niezawodny Kuba Smolak, za co serdecznie dziękujemy i całujemy w czółko!

Na końcu odcinka możecie natomiast usłyszeć niepowtarzalną Magdalenę Buczek.

W odcinku TrójKast #027 – Żłów o:
– Magiczna kula: Ostateczne rozstrzygnięcie – PC czy konsole
– Newsy
– Indycza polecanka
– Card Shark
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge
– Baldo: The Guardian Owls
– V Rising
– My Little Pony: Przygoda w Zatoce Grzyw

Kliknij i wybierz, gdzie chcesz słuchać!

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top