TrójKast #064 – Tessa!

Tessa - grafika główna

Tessa, moi drodzy! Pełni energii i sałatki jarzynowej wracamy po świątecznej przerwie! W najnowszym odcinku nie tylko zapraszamy Was w podróż do lat 80., kiedy walono w dżojstik na Atari 400, ale opowiadamy również o Meta Quest 3, recenzując przy tym parę VR-owych gierek. Swoich minut na wizji doczekało się także South Park: Snow Day!, ale królem odcinka, jak i całego TrójKastu, zostało TESO i jego kolejne dodatki, na których Konrad w ostatnim czasie położył swoje ręce i nogi. Mieliśmy też okazję zajrzeć do bibliotecznych czeluści, gdzie podobno miały być małe kotki. Kuba znów dał się nabrać, a zamiast słodkich zwierzątek Konrad pokazał mu swoje… albumy.

Na końcu odcinka możecie również usłyszeć niepowtarzalną Magdalenę Buczek-Nogę.

W odcinku:
– Temat ze słoja
– South Park: Snow Day!
– The Elder Scrolls Online: Scions of Ithelia
– Meta Quest 3
– Gazzlers VR
– Border Bots VR
– The400 Mini
– Balatro
– „Jak powstawał Tomb Raider” Daryl Baxter
– N64: a visual compendium
– „222 polskie gry, które warto znać” Marcin Kosman
– Szybkie nóżki:

  • Inscryption
  • The Elder Scrolls Online: Imperial City
  • The Elder Scrolls Online: Orsinium

Kliknij i wybierz, gdzie chcesz słuchać!


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top