TrójKast #119 – Świeżynka

Świeżynka - grafika główna
Konrad Noga
Konrad Noga

Najśmieszniej to jest wtedy, jak się Smolak pomyli i sobie na Nintendo głupi ryj rozwali! W odcinku „Świeżynka” TrójKast znów w pełnym składzie, tylko wszystko się wymieszało – Konrad grał w nowiuteńkie indyki, Kuba w retro, a Kacper w ogóle grał. Wyszedł nam więc tematyczny miszmasz, ale to jest dobra mieszanka, taka jak przyprawa do gyrosa. Pamiętajcie, żeby w komentarzach oznaczyć Pana Roberta (ale nie tego od koperku), bo Konrad ewidentnie ma chrapkę na odcinek specjalny. Hmmm, a może to dlatego, że ktoś go porwał, wszczepił mu czipa i teraz nim zdalnie steruje? Pewnie konkurencja!

W TrójKast #119 – Świeżynka:

  • Temat ze słoja
  • Indyczy radar
  • Security 51
  • Splatoon Raiders
  • Get Medieval
  • Lost & Found: A This Bed We Made Story
  • Rhythm Paradise Groove
  • The Skin Stapler
  • Kocie życie (serial)
  • GTA2

Kliknij i wybierz, gdzie chcesz słuchać!


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), Bluesky, naszym Discordzie, Redditcie lub Fediverse.



Podoba Wam się nasza praca? Wesprzyjcie kawą ☕


Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top