Walentynkowy event w polskim MMO Broken Ranks

Broken Ranks i reforma ekwipunku

Polskie MMORPG Broken Ranks od Whitemoon Games, które swoją premierę miało niespełna trzy tygodnie temu, rozpoczyna swój pierwszy event dla graczy z okazji Święta Zakochanych. W wielu miejscach w grze pojawią się specjalne postacie, które będą miały dla gracza szereg zadań. Po ich wykonaniu pojawi się możliwość wzięcia udziału w balu walentynkowym, który jednak może przebiegać inaczej, niż by się wydawało.

Quest eventowy będzie dostępny od poniedziałku (14.02.), od godziny 10:00. Będzie on dostępny przez tydzień, czyli do poniedziałku 21.02. (do godz. 10:00)

Broken Ranks to izometryczny MMORPG z turowym systemem walki w mrocznych klimatach low fantasy, który zdobył już prawie sto tysięcy graczy. To walentynkowe wydarzenie ma być pierwszym z cyklicznych eventów, które mają uatrakcyjnić grę i przyciągnąć kolejne osoby. Broken Ranks jest dostępny na komputerach PC.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top