World of Warcraft Dragonflight – informacje dotyczące premiery dodatku

World of Warcraft Dragonflight

Do premiery najnowszego dodatku do World of Warcraft: Dragonflight zostało nieco ponad miesiąc, ale już dziś wiemy, jak ów premiera będzie przebiegać. Otóż już za tydzień na serwery gry zawita prepatch wprowadzający zmiany zapowiedziane wraz z nadejściem smoków. Tym razem jednak, studio Blizzard postanowiło nieco zmienić zasady, w kontekście okresu przejściowego pomiędzy dodatkami. Dostęp do nowej rasy Draktyrów otrzymamy nieco wcześniej niż w dniu premiery.

Dragonflight nadchodzi!

Ma to na celu umożliwić wylevelowanie postaci związanej z nowymi rasą, jak również klasą. Co jest zastanawiające, to podczas trwania całego okresu prepatcha, będzie można zdobyć nagrody z tak zwanych dropów. Otrzymacie je podczas oglądania streamerów na platformie Twitch. Na ten moment nie wiele wiadomo, co będzie można wówczas zdobyć, możliwe, że będą to jakieś elementy ozdobne. Poniżej przedstawiamy roadmapę z poszczególnymi etapami prepatcha. Szczegółowe informacje dotyczące Dragonflight znajdziecie również na blogu.

WoW Dragonflight Roadmap


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Pasjonat gier komputerowych od najmłodszych lat, pamiętający czasy ZX-Spectrum i C64. Wieloletni fan gier spod stajni Blizzarda. Najbardziej lubi oglądać rozgrywki esportowe Starcrafta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top