Wreckfest wjeżdża na Nintendo Switch

Wreckfest - grafika promocyjna

Wreckfest to wyścigi o tematyce demolition derby. Stworzone przez legendarne studio Bugbear Entertainment – twórców FlatOut 1 i 2, oraz Ultimate Carnage!

Wyścigi bez sztywnych zasad z wiernie odwzorowaną fizyką. Umożliwiają sprawdzenie się w wyścigach demolition derby. Każdy pojazd ma szerokie możliwości tuningu. Wszystko dopełnia tryb multiplayer, gdzie możemy stanąć z innymi graczami na arenie do walki.

Gra Wreckfest ukazała się w wersji z polskimi napisami na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series S|X, a od 21 czerwca 2022 również na Nintendo Switch.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.
Scroll to top