Xbox Game Pass za 4 zł znika z oferty. Koniec popularnej promocji

Grafika przedstawiająca konsole Xbox i postaci z gier. Xbox Game Pass

Microsoft usunął z opcji abonamentowych atrakcyjną ofertę dla nowych użytkowników. Od teraz zamiast 4 zł, za dołączenie do Xbox Game Pass trzeba zapłacić pełną cenę. Nie wiadomo jednak, czy, i ewentualnie kiedy, możemy spodziewać się powrotu promocji. Na ten moment oferta została całkowicie wycofana.

Grafika przedstawia opcje abonamentowe Xbox Game Pass.

Xbox Game Pass Friends&Family

W kilku krajach dostępna jest interesująca opcja abonamentowa umożliwiająca współdzielenie konta. Jest to jeden z wariantów subskrypcji, dzięki któremu użytkownicy mogą czerpać korzyści z Game Passa jednocześnie, a plan obejmuje aż do 5 osób. Oznacza to, że nie tylko mają dostęp do gier i zawartości, ale mogą również grać w tym samym czasie.

W oświadczeniu dla portalu The Verge, Kari Perez, specjalista ds. komunikacji globalnej w Xbox, mówi:

Zatrzymaliśmy naszą poprzednią ofertę wprowadzającą dla Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass oraz oceniamy możliwości różnych promocji marketingowych dla nowych użytkowników w przyszłości

Być może opcja Friends&Family zostanie udostępniona globalnie, co mogłoby stanowić swego rodzaju zamiennik dla dotychczasowej promocji dołączenia za 4 zł. Choć nie byłby to tak opłacalny sposób jak wcześniej, użytkownicy zyskaliby jakąś alternatywę. Więcej informacji na temat tego planu subskrypcji znajdziecie tutaj. Miejmy nadzieję, że ten czym prędzej zawita do naszego krtaju.

Nasze propozycje

Jeśli posiadacie abonament Game Pass, zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi Diamentami Game Passa, gdzie autorzy Pograne przedstawiają swoje propozycje najciekawszych tytułów wartych sprawdzenia. Natomiast ofertę i aktualizacje Game Passa na marzec, znajdziecie tutaj.

Grafika przedstawiająca gry dostępne w Game Pass.

Sonata - Avatar
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top