Borderlands 3 za darmo w Epic Games Store

Borderlands 3 za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Borderlands 3 za darmo w Epic Games Store. “Mają rozmach, skurczysyny” – aż trudno sobie odmówić tej parafrazy słów “Siary” Siarzewskiego, bo nie dość, że w zeszłym tygodniu dostaliśmy uznanego Preya, to teraz poszalejemy w kolejnej udanej przygody awanturników gdzieś na odległej Pandorze.

Borderlands 3


Dalej nie jestem w stanie pojąć, jak to się stało, że po premierze uwielbianego przez wielu Borderlands 2, seria zaciągnęła ręczny i rozpoczęła kilkuletnią hibernację, z której wybudziła się na moment przy okazji średnio lubianego The Pre-Sequela. Nic więc dziwnego, że oczekiwania względem Borderlands 3 były w zmierzających ku jego premierze miesiącach olbrzymie – fani wygłodniali byli radosnej rozpierduchy w komiksowym stylu. Jeżeli zatem należycie do tej grupy ludzi i z jakiegoś niewyjaśnionego powodu jeszcze “trójki” nie ograliście, to się nie zawiedziecie, bo tytuł ten równie udana, co bezpieczna kontynuacja. Masa strzelania, masa broni, masa szaleństwa… Czegóż chcieć więcej?

Borderlands 3 zadebiutowało w 2019 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 80% na OpenCritic.

Borderlands 3 za darmo odebrać można będzie do 26 maja do 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top