Cook, Serve, Delicious! 3?! za darmo w Epic Games Store

Cook Serve Delicious 3 za darmo (1)

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Cook, Serve, Delicious! 3?! za darmo w Epic Games Store. Jest zaprawdę smakowity kąsek!

Cook, Serve, Delicious! 3?!

Przykra sprawa, Twoja restauracja wyleciała w powietrze. Nie dąsaj się jednak zbyt długo i – jak to mawiają w korporacjach – nie myśl o tym jako o przeszkodzie, a okazji do rozwoju! Cook, Serve, Delicious! 3?! pozwala bowiem przekonać się, z czym codziennie muszą mierzyć się pracownicy jakże popularnych food trucków. Branża street foodowa to nie tylko napięte terminy i równie zniecierpliwieni, co wygłodniali klienci, ale też przede wszystkim liczne pościgi i strzelaniny z konkurencją. W całym tym chaosie należy jednak zachować głowę na karku, bo zamówione dania nie ugotują się same.

Cook, Serve, Delicious! 3?! zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z pozytywnym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 79% na OpenCritic.

Cook, Serve, Delicious! 3?! za darmo będzie można odebrać do 18 sierpnia do 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja – pakiet zawartości „Bumbokser” do Rumbleverse.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top