Fort Triumph i RPG in a Box za darmo w Epic Games Store

RPG in a Box za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Fort Triumph i RPG in a Box za darmo w Epic Games Store. Mam nadzieję, że lubicie fantastykę!

RPG in a Box

RPG in a Box nie do końca jest grą, a raczej system do ich hobbystycznego tworzenia. Ot, takie Dreams z pixel artową grafiką i ograniczeniem do gatunku RPG. Nasze twory będziemy mogli udostępniać innym graczom, a także samemu sprawdzić, co też takiego wymodziła konkurencja.

RPG in a Box zadebiutowało w 2022 roku i nie posiada jeszcze żadnych recenzji.

Fort Triumph

Fort Triumph to dość ciekawa produkcja, stanowiąca swoisty mariaż dwóch kultowych marek. Twórcy postanowili bowiem połączyć taktyczne potyczki z serii XCOM z eksploracją, doskonale znaną fanom Heroes of Might & Magic. Wszystko to oblane kolorowym sosem fantasy zaowocowało przyjemną produkcją, która skutecznie umili Wam oczekiwanie na kolejne odsłony obu wspomnianych marek.

Fort Triumph zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 74% na OpenCritic.

Fort Triumph — recenzja. Połączenie Heroes of Might z X-COM

Fort Triumph i RPG in a Box za darmo będzie można odebrać do 8 grudnia do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top