Strategia turowa Fort Triumph już wkrótce na konsolach

Fort Trimph - okładka

Fort Triumph od CookieByte Entertainment to turowa strategia w klimatach fantasy. Twórcy opisują swoją produkcję jako trochę XCOM, trochę Heroes of Might and Magic, dodatkowo mamy otrzymać unikatową interakcję z otoczeniem. Do naszych zadań należeć będzie rozbudowa miasta, odkrywanie świata oraz wygrywanie bitew. Za muzykę do gry odpowiada nagradzany kompozytor, Marco Valerio Antonini.

Planowana data premiery to 13 sierpnia 2021 roku. Gra zadebiutuje na Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. Dzięki wstecznej kompatybilności produkcja zadziała również na PS5 i Xbox Series S|X. Fort Triumph jest obecnie do kupienia na platformie Steam w promocyjnej cenie o 55% taniej do 29 lipca.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top