Kolejna wyprzedaż?! Winter Sale w GoG-u!

Wyprzedaż Winter Sale w GoG-u

To wręcz niesamowite, jak ekipa GOG znajduje okazje, aby zorganizować jakąś wyprzedaż. Tym razem jednak okazja jest bardzo oczywista, w końcu zbliża się koniec roku! Dlatego od wczoraj działa już wyprzedaż Winter Sale w GOG-u! Co to oznacza dla nas, graczy? Ponad 4500 produktów, zniżki sięgające nawet 90%, a do tego sześć darmowych gier!

Pierwszą z nich jest Ghost of a Tale, przygodówka RPG z myszką w roli głównej. Możecie ją odebrać – za darmo – do czwartku. Wtedy pojawi się kolejna gra do odebrania. A po niej kolejna. I kolejna. Dlatego warto regularnie sprawdzać stronę wyprzedaży regularnie!

Warto sprawdzić podczas Winter Sale w GoG-u

Standardowo już, przy tak ogromnych wyprzedażach, dla ułatwienia dostaliśmy także przygotowane wcześniej zestawy i kolekcje.

    • Bestsellers – kolekcja najlepiej sprzedających się tytułów (e.g. Control Ultimate Edition, Scorn, Stardew Valley);
    • RPG – gry, które pozwolą Ci przeżyć niesamowitą przygodę (e.g. Divinity: Original Sin 2, Disco Elysium, The Witcher 3: Wild Hunt);
    • Classics – wielka kolekcja Good Old Games i klasyków bliskich naszemu sercu (e.g. Diablo + Hellfire, Mortal Kombat Trilogy, Myst Masterpiece);
    • Open Critic Highest Rated 2022 Releases – najlepiej oceniane tytuły wśród krytyków (e.g. NORCO, Cuphead: The Delicious Last Course, A Plague Tale: Requiem);
    • Major Anniversaries – doceniamy je za znakomitą grywalność mimo wielu lat od premiery (e.g. Alone in the Dark: The Trilogy 1+2+3, ARMA: Gold Edition, The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition).

Dodatkowo ekipa GoG chce zwrócić Waszą uwagę w kierunku kilku konkretnych produktów. Takich jak Lost Eidolons, w którym wcielamy się w rolę Edena i prowadzimy sprzymierzeńców w taktycznym RPG. Dla fanów visual novels docenią pakiet od Medibang. Albo Master of Magic, gdzie w połączeniu RPG i strategii, która po niemal 30 latach od premiery doczekała się remastera! No i, rzecz jasna, nie mogli nie przypomnieć, że Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma zaraz łatkę next-genową z nową zawartością, trybem fotograficznym i linią questów dla Geralta. Aktualizacja będzie dostępna dla każdego, kto posiada cyfrową wersję gry na GOG-u.

Komu zestaw, komu?

Tak, wiem, wybór nadal jest przytłączający. Dlatego niejako w bonusie otrzymujemy dwa zestawy. Zestaw gier strategicznych, zawierający takie tytuły jak Hard West, Krush Kill N’ Destroy 2 czy Antologię Kozacy, ze zniżką sięgającą 90%. Drugi to coś dla sympatyków pikantnych doświadczeń, gdzie znajdziecie Alternate DiMansion Diary, Succumate czy HuniePop. Jeżeli macie na nie ochotę, radzę się spieszyć – z racji na ograniczoną dostępność oba zestawy mogą niebawem zniknąć!

Przy okazji zimowych wyprzedaży pojawiła się pewna nowość na platformie. Zarówno na stronie GOG, jak i w aplikacji GOG Galaxy już niebawem zobaczycie nową funkcjonalność powiązaną z Open Critic. To jeden z najbardziej popularnych i szanowanych serwisów zbierających recenzje gier. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić oceny gier, które nas interesują. Jeżeli jeszcze jej nie widzicie, nie martwcie się – jest ona dopiero w fazie testów, więc z czasem pojawi się u wszystkich.

To tyle, tym razem! Nie wiem, jak Wy, ale ja jednocześnie lubię i nie lubię tych wyprzedaży. Z jednej strony, kupuję masę gier po bardzo niskich cenach. Z drugiej strony, kupuję masę gier. Wiem, że rozumieciem mój problem. Jeszcze raz zachęcam do regularnego odwiedzania wyprzedaży, zgarniania darmowych tytułów i przemyślanych zakupów! Wyprzedaż potrwa do 2 stycznia.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top