Out of Line i The Forest Quartet za darmo w Epic Games Store

The Forest Quartet za darmo - grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa. Przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Out of Line i The Forest Quartet za darmo za darmo w Epic Games Store.

Out of Line

Wyjątkowa przygodówka pełna pięknych łamigłówek w unikalnej, ręcznie rysowanej oprawie graficznej 2D. Out of Line opowiada o przygodach Sana próbującego wydostać się z fabryki, która niegdyś była domem. Zanurz się w osadzonej w tajemniczym świecie historii rozgrywającej się na przestrzeni wielu rozdziałów.

The Forest Quartet

The Forest Quartet to trójwymiarowa opowieść z zagadkami. Jej bohaterką jest duch zmarłej, ale niezapomnianej wokalistki. Rozegraj 3 akty związane z członkami jej zespołu i zagraj ostatni, pożegnalny koncert.

Uwaga od twórców:
The Forest Quartet to projekt osobisty i rodzinny. Kompozytorem oryginalnej muzyki jazzowej jest tato Madsa, głosu Ninie udzieliła jego siostra, a ścieżkę dźwiękową nagrali muzycy należący do Danish Radio Big Band z Kopenhagi w Danii.

Do kiedy można odebrać gry?

Out of Line i The Forest Quartet za darmo za darmo będzie można odebrać do 28 września do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejne darmowe produkcje.

Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top